Ermenistan Nakliye

Sekiz Lojistik İstanbul’dan haftada karşılıklı 6 sefer ile Ermenistan, arasında ekpres grupaj karayolu taşımacılık hizmeti sunmakta, Erivan'dan İstanbul'a ise haftada karşılıklı 2 sefer ile bu hizmeti vermektedir.

Ermenistan-Türkiye Karşılıklı Düzenli Konteyner Parsiyel Nakliyeleri
Ermenistan-Türkiye Karşılıklı Gemi Kargo Taşımacılığı
Ermenistan-Türkiye Karşılıklı Komple Konteyner Yük Nakliyat
Ermenistan-Türkiye Karşılıklı İthalat-İhracat Gemi Taşımaları
Ermenistan-Türkiye Karşılıklı Limandan Limana Taşımalar
Ermenistan-Türkiye Karşılıklı Kombine Taşımacılık (Deniz+Hava+Kara)
Ermenistan-Türkiye Karşılıklı Tehlikeli Madde Taşımaları
Ermenistan-Türkiye Karşılıklı Liman Navlun ve Gümrükleme
Ermenistan-Türkiye Karşılıklı Ağır Yük Denizyolu Taşımacılığı

Sekiz Lojistik olarak sahip olduğumuz R2 belgesi ile hem öz mal araçlarımız hem de sözleşmeli araçlarımızla size en uygun fiyata Ermenistan nakliye, Ermenistan taşıma, Ermenistan Parsiyel ve Ermenistan lojistik hizmeti sağlıyoruz. Sahip olduğumuz geniş acenta ağı ile size en hızlı ve en ekonomik taşımacılık çözümünü sunuyoruz.

Ermenistan – Türkiye arası karşılıklı olarak denizyolu gemi kargo taşımacılığı, parsiyel konteyner nakliyat, navlun işlemleri ile birlikte Ermenistan ve Türkiye’de liman depolama, taşıma, yükleme gibi kapsamlı liman lojistik hizmetleri verilmektedir. Deyalı bilgi ve fiyat çalışması için lütfen navlun talep formunu doldurun. Size en geç 2 (iki) saat içerisinde geri dönüş yapılacaktır.

ÇALIŞTIĞIMIZ ÜLKELER

Sekiz Lojistik ve Uluslararası Taşımacılık, yurtdışında pek çok ülkenin her noktasına uçak, yük gemisi, kamyon ve TIR ile birden fazla alanda taşıma taleplerini süratle karşılar. Sorunsuz bir şekilde yurtiçi ve yurtdışı taşıma hizmetleri verir.

ERMENİSTAN NAKLİYE

GÜRCİSTAN NAKLİYE

RUSYA NAKLİYE

Sekiz Lojistik, faaliyet gösterdiği alanlarda bir çok başarılara imza atmış, istikrarlı çizgisini kurulduğu günden itibaren korumuştur. Tecrübeli yönetim anlayışı, teknik altyapısı, kurumsal şirket politikaları ve teknolojik yenilikleri yakından takip eden inovasyon içeren bakış açısıyla uluslararası alanda müşterilerine hizmet vermektedir.

BİZİMLE İLETİŞİME GEÇİN