Hakkımızda

BİZ KİMİZ?

Sekiz, istihdam rakamlarının büyüklüğü ve dünya pazarlarındaki rekabet gücüyle sektörde çok önemli bir yere sahip olma hedefi dogruldusunda, başarı öyküsünün temelleri, 2004 yılında atılmıştır.

2014 yılından bu yana, Türkiye’den Ermenistan, Gürcistan ve Rusya Ülkelerine komple ve parsiyel yük taşımacılık hizmeti vermektedir. Bu kapsamda bir çok fabrika ile faaliyetlerini karayolu komple parsiyel yüklerin nakliyesi ve depolama hizmetleri ile geniş bir alanda sürdürmektedir.

Faaliyet gösterdiği alanlarda bir çok başarılara imza atmış olan şirketimiz, istikrarlı çizgisini kurulduğu günden itibaren korumuştur. Tecrübeli yönetim anlayışı, teknik altyapısı, kurumsal şirket politikaları ve teknolojik yenilikleri yakından takip eden inovasyon içeren bakış açısıyla müşterilerine hizmet vermektedir.

2014 yılı itibariyle Sekiz Lojistik ve Uluslararası Taşımalar, şu ana alanda faaliyet göstermektedir:
- Yurtdışı Komple ve Parsiyel Taşımacılık
- Depolama ve stok yönetimi Hizmeti

YETENEKLERİMİZ

Karayolu Lojistik
Komple ve Parsiyel Taşımalar
Depolama Hizmetleri

ŞİRKET POLİTİKAMIZ

Vizyonumuz
Sekiz, lojistik sektöründeki önemli ve saygın konumunu, müşterilerine dürüst olmasıyla kazanmıştır. Bu alandaki konumunu ilerleyen yıllarda daha da perçinleyecektir. Şirketimiz, verdiği sözleri, ne pahasına olursa olsun tutar, bu konuda işbirlikleri yapmaktan imtina etmez. Lojistik çalışmalarında müşterilerinin rakiplerine karşı avantaj elde edeceği hız ve hizmet sürekliliğine sahiptir.
Misyonumuz
Sekiz, lojistik çalışmalarında yüksek kalite ve etkin standartları uygular. Üst yönetimi bu anlamda sorumluluk alır. Kısa geçmişine rağmen sürekli büyümeyi dikkate alır. İşini en son bilimsel ve teknolojik gereksinimlere uygun olarak yürütür.